پیش بینی های مدیر سایت ظهور از حوادث سال های آینده ایران و جهان تا سال ظهور

پیش بینی هایی در خصوص ظهور امام مهدی علیه السلام

از سال ۱۴۳۱ هجری قمری ، رژیم اشغالگر قدس با شناسایی شخصی خاص در سوریه بصورت پنهانی با او ارتباط و او را در منطقه ای کاملاً سری تقویت و به تجهیزات پیشرفته و مدرن نظامی مسلح مینماید و طی سالهای آتی بسیار نزدیک او با کودتا در سوریه علیه بشار اسد و بعد از سوریه اردن را نیز با قتل عام بسیار تصرف و از آنجا بسمت عراق مجهزتر حرکت نموده و در مسیر خود دست به نابودی و کشتار میزند و با رسیدن به عراق که مقارن با ایام ظهور خواهد شد بسمت مکه مکرمه حرکت میکند اما بهیچ یک از مقاصد شوم خود نخواهد رسید و زمین او را بکام خود فرو میکشد.

تقویت و عزت روز افزون جمهوری اسلامی ایران و حضرت آیت الله خامنه ای

ازجمله آثار در این دوران تقویت و عزت روز افزون جمهوری اسلامی ایران و رهبری آن تا آنجا که بر خلاف میل و اقدامات عوامفریبانه مغرضان داخلی (با نام و نشان) و حمایت های دشمنان خارجی با خیال واهی تغییر رهبری نظام ، بزودی حضرت آیت الله خامنه ای محبوب قلوب ملتهای آزاده جهان میشود و ولایت پذیری از آن جناب روز بروز در سایر نقاط عالم افزون تر میشود و مردم عالم احساس نیاز به منجی را تا ظهور از این طریق متوجه خواهند شد .

تمام حکومت های منطقه بقاء خود را در پناه جمهوری اسلامی ایران خواهند یافت.

بدنبال آن اثبات حقانیت جمهوری اسلامی ایران و احساس نیاز کشور های حاشیه خلیج فارس به حمایت های معنوی و مادی جمهوری اسلامی ایران در این دهه ، تمایل به گسترش روابط با جمهوری اسلامی ایران یکی پس از دیگری .

وضعیت جمهوری اسلامی ایران در دهه منتهی به ظهور

تا سال ظهور تمام دشمنی ها و توطئه ها بر علیه جمهوری اسلامی و رهبر حکیم آن ابتر خواهد بود. به مؤمنین و اهل تقوا در سراسر عالم خصوصاً در جمهوری اسلامی ایران در این دهه هیچ گزندی نمی رسد و خدای متعال مراقب آنان بوده و خواهد بود.

و من یتق الله یجعل له مخرجا و یرزقه من حیث لایحتسب

بروز حوادث و فتنه هایی در داخل کشور

پیامبر اعظم صلی الله علیه وآله و سلم:

شما را به مهدی (عج) بشارت می‌دهم، او زمانی در امت من ظهور می‌کند که مردم در اختلاف و اضطراب شدیدی به سر می‌برند . بهار ج ۵۲ ص ۲۶۶

حوادث و اتفاقات دیگری در این دهه پیش از بروز علائم حتمی قبل از ظهور مانند صیحه آسمانی و خروج سفیانی و … رخ خواهد داد ، از جمله وقوع زلزله شدید در تهران در سال ۱۴۳۹ هجری قمری ، بحران اقتصادی تورم ، بیکاری ، تظاهر به دینداری ، تجمل گرایی ، سخت گیری در ازدواج ، طلاق فراوان ، آمار بالای دختران بی شوهر در سنین بالا ، اختلافات خانوادگی و قومی و جناح بندیهای سیاسی غیرمفید همه از سختی های این سالها میباشد.

همچنین وقوع حوادث طبیعی و غیره مانند زلزله های مکرر و بروز فتنه ها، اختلاف ، اضطراب و عدم تشخیص حق از باطل در عده ای از مردم بخاطر گناه و حتی دربین بعضی از مراجع دینی و سیاسی و نخبگان ، از طرفی ثبات در دین و دین باوری در گروهی از مردم .

راه نجات از فتنه ها و تشخیص حق و باطل

از این رو در این سالها مردم باسختی ها و فتنه ها در جریانات و دسته بندی های سیاسی امتحان می شوند و در این دهه قبل از ظهور بهترین راه نجات از این فتنه ها و تشخیص حق و باطل و اصل از بدل و حل مشکلات و ایمنی از حوادث غیر مترقبه ، پناه بردن به قرآن کریم و دعا و توسل به اهل بیت علیهم السلام خصوصاً امام مهدی عج و امام رئوف علی ابن موسی الرضا (ع) و حضرت فاطمه معصومه (ع) در مشاهد مشرفه و دیگر اماکن مقدس مانند جمکران و … و عمل صالح و دوری از گناه و گذشت نسبت به بندگان خدا خصوصاً خانواده ها و برّ به والدین و صله ارحام و تطهیر اموال با پرداخت سهم امام و خمس و زکات و پر کردن صفوف نماز جمعه و جماعات و عمل به احکام و دستورات قرآن است .

حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده سپاه امام مهدی عج و پیروی از ایشان راه نجات از فتنه ها

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب نایب امام مهدی (عج) و فرمانده سپاه امام در هنگام ظهور می باشد .

وپیروی از فرامین و رهنمود های حکیمانه نایب الامام حضرت آیت الله خامنه ای ولی فقیه و ولی امر مسلمین جهان (۷۰۷- فرمانده سپاه امام مهدی عج ) نیز راه نجات از فتنه ها می باشد که بنظر ما اطاعت از ایشان خصوصاً در خط و مشی های سیاسی در روزها و ایام آتی حتی ارجح از نظر مراجع تقلید می باشد.

آگاه باشید هر کس در هر مقامی مطیع ولایت فقیه باشد مشمول دعای امام ره و مورد تأیید امام مهدی عج خواهد بود . خصومت و حسادت و مخالفت با ولی فقیه (مقام معظم رهبری) دانسته یا ندانسته مخالفت با ولی الله الاعظم امام مهدی عج است.

فتنه خواص سیاسی در کشور و رسوا شدن برخی از خواص

وقوع فتنه های قبل از ظهور به وسیله بازندگان سیاسی با حمایت بعضی از منسوبین به حضرت امام (ره) بعد از انتخابات دهم ریاست جمهوری ایران ، رسوا شدن چهره نفاق و عوام فریبانه بعضی از خواص در جمهوری اسلامی ایران در پی حسادت به مقام معظم رهبری بدنبال جریانات اخیر اشخاص سرشناس و افرادی که خود را منسوب به امام ره میخوانند . در آینده نزدیک با ولی فقیه مخالفت خواهند نمود که منفور امت ، امام خمینی ره و امام مهدی عج خواهند شد . امّا امید به پیشگیرِی و جلوگیری از هزینه شدن افراد و بیت المال هنوز باقی است.

زلزله شدید در تهران و حمله آمریکا و اسرائیل به ایران

در اول محرم سال هزار و چهارصد و … هجری قمری زلزله شدیدی در تهران واقع خواهد شد . بدنبال آن حمله همه جانبه آمریکا و اسرائیل به جمهوری اسلامی ایران و نهایت ظلم و جور به ملت مسلمان ایران که منجر به ظهور امام مهدی (عج) میشود .

هر سه حادثه ( زلزله ، حمله و ظهور) درظرف ده روز واقع می شود ( از اول تا دهم محرم سال هزار و چهارصد و…)

{نکته:به لطف خدا و به علت دعا و وجود دو ولی خدا در تهران زلزله شدید برداشته شد}

توصیه برای در امان بودن از بلاها در این دهه

به همه بندگان خدای رحمان در سراسر جهان توصیه مینماییم در این دهه با رعایت تقوی و عدالت ، بصیرت و تفقه در دین خود را از حوادث قبل از ظهور همچون تفرقه ، بلاهای زمینی و آسمانی مانند سیل و زلزله های شدید و فقر و گرفتاری مصون نمایید .

چگونه از مستقبلین ظهور گردیم

با توبه و استغفار و ترک گناه و یاد امام مهدی عج و پیروی از رهبری های حکیمانه رهبر معظم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و نایب امام مهدی عج نام خود را بعنوان یکی از مستقبلین ظهورش ثبت نمایید تا از عنایات وی‍ژه آن انسان کامل در دهه ظهور بهره مند شوید .

انّ الدین عندالله الاسلام . توصیه مینمایم پیروان دیگر ادیان الهی در این دهه به دین مبین اسلام و مکتب انسان ساز تشیع دین مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف بگروند تا در پیشگاه خدای متعال مقرّب شوند.

طرفداران دجال

از سال ۱۴۳۱ هجری قمری با شروع فعالیّت مخفیانه سفیانی در اردوگاهی اطراف سوریه زیر نظر اسرائیل برای انجام کودتا در سوریه ، در جمهوری اسلامی ایران نیز مقدمات اولیه شکل گیری طرفداران دجال با پیدایش گروهی اندک آغازمی شود که بمرور تمام مخالفان با اسلام و جمهوری اسلامی و دشمنان ولایت فقیه در سراسر جهان به این جنبش می پیوندند و حرکات ایذائی آنان با حمایت آمریکا ، انگلیس و اسرائیل تا نزدیکی ظهور و پیدایش دجال ادامه خواهد داشت و فتنه دجال هنگام ظهور که در روایات کثیری به آن اشاره شده را همین گروه تحت امر دجال تشکیل خواهند داد.

در جلد ۱۳ بحار ترجمه مرحوم علی دوانی صفحه ۹۶۵ آمده است :

غالب پیروان او (دجال)درآنروز اولاد زنا هستند و چیز سبزی بر سر و دوش دارند.! (جلد ۱۳ بحار الانوار «مهدی موعود»ترجمه مرحوم علی دوانی ص ۹۶۵)

دیدار رهبر جمهوری اسلامی ایران با امام مهدی ۱۴۳۸ هجری قمری

اکثریت اصحاب حضرت از ایران و از ولایت مداران آیت الله خامنه ای هستند

بعد از ۳۱۳ نفر اصحاب خاص یاوران دیگر آن حضرت در قبل و بعد از ظهور آن حضرت (عج) و سران لشگر و سپاه امام عج تعداد ۱۰۱۴۷ نفر به عدد ابجد سوره حمد می باشند وهمه آنها در این دهه (دوران ظهور صغری) انتخاب می شوند که اکثریت آنان از جمهوری اسلامی ایران و از ولایت مداران با اخلاص به نایب آن حضرت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای هستند و بیشتر اینان بدون ادعا و بی توجه به اعتباریات دنیوی با مراقبت واخلاص مشغول خدمت هستند.

زمان ظهور حضرت مهدی (عج)

و دیدن صدا و تصویر حضرت در سراسر جهان از طریق موبایل

امیر الحاج و فرزند منا و عرفات که هر روز نمازش را در بین رکن و مقام اقامه میکند در جمعه دهم محرم سال هزار و چهارصد و … هجری قمری روز عاشورای حسینی قبل از اذان ظهر عاشورا ندای انا المهدی سر میدهد و همزمان بصورت زنده مردم سراسر عالم چه در منزل یا محل کار در شهر یا در بیرون از شهر به کف دست خود مینگرند و امام مهدی عج را میبینند و صدای او را میشنوند و با آن حضرت سخن میگویند و اشک شوقشان جاری میشود ، حضرت علیه السلام سیصد و سیزده نفر اصحاب خاص را به حضور میطلبند در گوش آنان مطلبی میفرماید که آنان با طی الارض به اقصی نقاط عالم میروند تا با سران کفر اتمام حجت کنند و…

در کتاب “مکیال المکارم” آمده است که :

پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله وسلم فرمودند : وقتی مهدی (عج) در مکه ظهور میکند مردم سراسر عالم به کف دست خود نگاه میکنند و او را میبینند و با او صحبت میکنند و هیچ شکی نیست که منظور از کف دست نگاه به همین موبا یل است که تمام مردم جهان حتی ضعیف ترین افراد در نقاط دور افتاده نیز امروزه از آن بهره مند می باشد و لذا می توان گفت که فلسفه پیدایش این وسیله ارتباطی قبل از هر استفاده دیگر برای این امر مهم بوده و تا سال ظهور به اوج تکامل خود می رسد که هر گوشی موبایل در هر کشور نرم افزار ترجمه به زبان همان کشور داشته باشد تا همگان مطالب آن حضرت را در روز ظهور به زبان محلی خود استماع نمایند.

ظهر روز ظهور امام علیه السلام در کنار خانه خدا به نماز می ایستد و اکثریت مطلق ملل غرب مسیحیان با دیدن حضرت مسیح که به امام مهدی عج در نماز اقتدا میکند و یکجا اسلام می آورند.

ورود امام مهدی (عج) به تهران فقط در سال ظهور

زیارت امام مهدی (عج) از کربلا فقط در سال ظهور( برای انتقام از خون جدش سید الشهداء علیه السلام)

رد برخی از شبیه سازی ها در خصوص سفیانی ، شعیب ابن صالح ، سال ۲۰۱۲ و …

۱- مقام معظم رهبری ولی امر مسلمین (ولی فقیه ) ، نایب امام و فرمانده سپاه امام می باشند .

۲- آفای دکتر محمود احمدی نژاد رییس جمهور محترم کشور عزیزمان هست اما ایشان شعیب ابن صالح نیست.

۳- پادشاه اردن عامل شیطان هست اما سفیانی نیست.

۴- سال ۲۰۱۲ و سال ۲۰۱۵ هم هیچ خبری نیست.

۵- تمام شبیه سازی های دیگر افراد از مقامات فعلی بی پایه و اساس است .

۶- تا ظهور امام مهدی عج آسیبی به ایران اسلامی نخواهد رسید و روز به روز بر عزت و محبوبیّت رهبر حکیم آن افزوده خواهد شد.

امّا باید ملت خدا جوی وپیروان ولایت همواره در مقابل حوادث احتمالی خارجی و داخلی( فتنه ها ) هوشیار باشند.

اگر پیش گویی های این حقیر را مطابق با آنچه اکنون در جهان اتفاق افتاده می بینید به این توصیه ها نیز عمل نمایید:

۱- حتما درنمازهای جمعه شرکت نمایید۲- نمازهایتان را دراول وقت اقامه نمایید و با فرزندان خود برای نماز به مسجد بروید.۳- به والدین و خانواده خود نیکی نمایید با همسران خود با گذشت و ملاطفت رفتار نمایید.۴-پشتیبان ولایت فقیه باشید .۵- به منویات مقام معظم رهبری توجه نمایید۶-در دعا های کمیل و ندبه شرکت نمایید۷- روزانه ۱۱۱۱ بار ذکر یا مهدی بگویید۸-از لقمه حرام و شبه ناک اجتناب نمایید۹- دروغ نگویید۱۰- غیبت نکنید۱۱-خوش خلق باشید۱۲- حتی المقدور فرزندان خود را به حوزه های علمیه بفرستید ( دانشگاه های ما فرزندان سالم شما را میگیرند و بی ایمان تحویل می دهند .اگر دانشگاه های ما سالم هستند چرا مقام معظم رهبری هر چهار فرزند پسر خود را به حوزه علمیه فرستادند ؟۱۳- به سریال های تلویزیون نگاه نکنید اکثر این فیلم ها خصوصا ایرانی برای از بین بردن حیاء و عفت و ارزشهای اخلاقی در خانواده ها ساخته میشود این سینما و تلویزیون جمهوری اسلامی مورد تایید امام زمان عج نیست۱۴- داشتن ماهواره در منازل و در دسترس فرزندان برای پیروان امام مهدی عج حرام است اوقات خود را با مطالعه و تدبر در قرآن کریم که برای هدایت شما نازل شده است سپری نمایید۱۵- با توبه و مراقبت ویاد امام مهدی عج خود را آماده امری بسیار بزرگ نمایید ظهور نزدیک است!۱۶- خواندن زیارت عاشورا وجامعه ونوافل را فراموش ننمایید توصیه امام مهدی عج می باشد۱۷- درمجالس دراویش شرکت نکنید لا رهبانیّت فی الاسلام این دراویش خودشان مشکلات اخلاقی وشخصیتی عدیده ای دارندومورد تایید اسلام نیستند.۱۸- واما توصیه به کارگزاران وخواص درجمهوری اسلامی ایران این مهم است که تنها کسانی عاقبتشان به خیروموردتوجه امام مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف خواهند بود که با رعا یت تقوی وعدالت ، بصیرت و تفقه دردین وبا خلوص نیّت گام به گام پشت سرولایت فقیه ولی امرمسلمین جهان حرکت کنند و با بصیرت مراقب اوضاع وفتنه هاباشند ودرتبری وتولی به موقع عمل نمایند که فتنه های بزرگی درپبش است فتنه های قبل از ظهور که همه مدعیان با آن فتنه ها امتحان خواهند شد. و تنها راه نجات از فتنه ها وبلاهای طبیعی پیروی از فرامین و رهنمود های حکیمانه نایب الامام حضرت آیت.الله خامنه ای ولی فقیه و ولی امر مسلمین جهان می باشد که بنظرما اطاعت از ایشان خصوصاً در خط و مشی های سیاسی حتی ارجح از نظر مراجع عظام تقلید می باشد.

اظهار تأسف از نظرات برخی از خوانندگان

جای بسی تعجب است که تعداد اندکی ازخوانندگان محترم این سایت با وجود اینکه بی شک دارای اعتقادات اسلامی می باشند خصوصا هم وطنان مسلمان که دارای پیشینه درفرهنگ وتمدن ودین باوری هستند به پیشگویی های یک مسیحی و به قولی یک یهودی، به نام ” نوستر آداموس ” بیشتر اعتماد دارند تا به گفتار و پیش بینی یک شیعه ی دوازده امامی ومقلد امام خامنه ای رهبرمعظم انقلاب اسلامی.لذا می بینید که تغییر وتحولات سیاسی در منطقه وجهان وسرنگونی حاکمان ظالم و عزت روز افزون جمهوری اسلامی ایران و رهبری حکیم آن وهمچنین وقوع سیل هاو زلزله های شدید و ویرانگر در این دهه، بخشی از پیش بینی های قبلی مدیر سایت ظهوراز تاریخ ۱۳۸۷/۱۱/۱۱ بود که در این مدت واقع شد و رخداد آن بر کسی پوشیده نیست و این پیش بینی ها سخنانی نبوده که هر کسی قادر به بیان آن باشد،وقصد ما نیز انشا الله اظهار فضل وحود نمایی نیست بلکه پیش گویی این حقایق ضمن قوت قلب به همه دین باوران ومنتظران منجی در سراسر عالم باعث ترغیب انسان های موحد به خود سازی وایجاد آماد گی در خود وگرایش به ارزش های معنوی و باعث بصیرت در شناخت حق از باطل خواهد شد.در ادامه ومستند به آنچه که نزد ما است خبر می دهم که. ظهورانسان کامل امام مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف که آرزوی همه انبیاء الهی بوده به قدری نزدیک است که این نظام مقدس به رهبری حضرت آیه الله سید علی خامنه ای ولی فقیه ونایب آن حضرت علیه السلام متصل به ظهور خواهد شد.

تمام اطلاعات مربوط به حوادث گذشته ، حال و آینده جهان و همچنین ظهور امام مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف و جمهوری اسلامی ایران و رهبر حکیم آن در سایت ظهور مستند میباشد که بخشی از مستندات آن استناد به استحصال علم ارزشهای حروف قرآن کریم بوده و نزد مدیر سایت می باشد و ذکر آن در سایت های دیگر شرعاً مجاز نمی باشد. سئوالات خود را در این خصوص از طریق ایمیل ارسال فرمایید. 

منبع سایت ظهور – س.م.ر

1 thought on “پیش بینی های مدیر سایت ظهور از حوادث سال های آینده ایران و جهان تا سال ظهور

  1. با سلام بفرموده ائمه اطهار علیهم السلام هرکس در آخرالزمان ادعا کرد روز دقیق ظهور را او کذاب است کذاب است کذاب است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *