گزیده ای از فرمایشات نائب (عام) امام مهدی علیه السلام در خصوص دهه فجر

فرمایشات نائب (عام) امام مهدی علیه السلام در خصوص دهه فجر

دریافت فایل

ایام مبارک دهه‌ی فجر است. در دهه‌ی فجر، آنچه که بر این حقیر و امثال این حقیر لازم است، دو تشکر است: اول، شکر الهی. با کمال خشوع، با کمال تواضع، جبهه‌ی شکر بر درگاه الهی میسائیم که این توفیق را نصیب ملت ایران کرد.

خطبه‌های نماز جمعه تهران ۱۴/بهمن/۱۳۹۰

دهه‌ی فجر مثل خیلی از چیزهای انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی، یک پدیده‌ی منحصربه‌فرد است در تاریخ شناخته‌شده‌ی ما. این، شعار نیست؛ این درست عین واقعیت است، …. چرا منحصربه‌فرد است؟ برای اینکه همه‌ی انقلاب‌های دنیا، از وقتی که جریان انقلاب‌ها و حضورهای مردمی در تاریخ ثبت شده است، سالگردهایی داشتند و دارند. اینی که این سالگردها به وسیله‌ی همان عامل و عنصری تجلیل بشود و به یاد مانده بشود که اصل آن حادثه را به وجود آورد، این در تاریخ نظیر ندارد…
در انقلاب ما سی سال از انقلاب ما می‌گذرد. هر سال آن کسانی که سالگرد انقلاب را مجسم کردند، برجسته کردند، جشن گرفتند، آحاد مردم بودند. میلیون‌ها مردم هر سال ۲۲ بهمن در سرتاسر کشور به خیابان‌ها می‌آیند؛ آن‌ها اعلام می‌کنند عید انقلاب را، سالروز انقلاب را، یادبود انقلاب را. این معنایش چیست؟ این معنایش این است که انقلاب، قائم به ایمان‌های آحاد مردم است.

دیدار با اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی‌ ۲۹/دی/۱۳۸۸

تشکر دوم، تشکر از ملت ایران است؛ وفاداری کردند…

خطبه‌های نماز جمعه تهران  ۱۴/بهمن/۱۳۹۰

0

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاهی بنویسید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*


5 × سه =

Click here to draw a picture to include in your comment.