مراقب مکر فتنه گران باشد.

✨بسم الله الرحمن الرحیم✨

✨روز ۹ دی ماه تجلی بصیرت دز سرتاسر ایران اسلامی✨

🌼حضور پرشور مردم شهید پرور و انقلابی و فهیم و با بصیر ت و ولایت مدار در روز ۹ دی ماه ۱۳۹۶ بار دیگر در ایران اسلامی حماسه آفرید و در تاریخ ثبت شد.

🌼ان شاءالله این حضورهای انقلابی ادامه دار و به انقلاب جهانی حضرت مهدی علیه اسلام با رهبری های حکیمانه نائب (عام) امام مهدی علیه السلام ،رهبری فرزانه و دانا،حضرت آیت الله خامنه ای ،به انقلاب جهانی امام زمان،رب الارض ارواحنافداء متصل گردد.

🌼این انقلاب صاحب دارد و بدون هیچ شک و تردیدی هر کس در هر پست و مقامی باشد و خدای نکرده ضد این انقلاب کاری کند یا بخواهد فتنه ای کند رسوا و نابود خواهد شد.

🌼خون پاک شهیدان که برای آرمانهای این انقلاب مقدس جاری شده است پایمال نشده و نخواهدشد ان شاءالله.

🌼امام خمینی (ره) برای ایجاد زمینه های ظهور قیام کرد با خون پاک شهیدان درخت نو نهال را آب یاری کرد و به سوی خداشتافت و حالا نائب (عام) امام زمان علیه السلام کشتیبان این انقلاب است.
انقلابی که بدون شک مورد توجه امام مهدی علیه السلام است.

🌼آری انقلاب ما به فرموده امام راحل مقدمه ساز ظهور حضرت بقیه الله العظعم،حضرت مهدی علیه اسلام است.

🌼 آری به لطف و عنایت خدا و دعاهای امام زمان علیه اسلام با رهبری نائب (عام) امام علیه السلام این انقلاب به انقلاب جهانی امام مهدی علیه اسلام به شرط پشتیبانی مردم فهیم و شهید پرور ایران اسلامی از ولایت فقیه و به شرط با بصیرت بودن و انقلابی بودن متصل خواهد شد. ان شاءالله

🌼کسانی که می خواهند با ایجاد عمدی تورم و گرانی تیشه به ریشه درختی که با خون پاک شهیدان آبیاری شده است بزنند بدانند که موفق نخواهند شد. زیرا که خدا از مکر و حیله آنها آگاه است و در نهایت رسوا خواهند شد.

خیلی مراقب فتنه گران داخلی و خارجی باشید تا ان شاءالله گرفتار دام این از خدا بی خبران نافتید و پشتیبان ولایت فقیه باشید.

مرگ بر آمریکا،مرگ بر اسرائیل،مرگ بر فتنه گر

التماس دعا

2دیدگاه برای مراقب مکر فتنه گران باشد.

  1. مردم چقدر باید گرسنگی بکشن از بی پولی همه شدن یا معتاد یا فاحشه یا بی ایمان این چه وضعه مملکت اداره کردنه بجای اینکه به فکر ظهور باشین به وضع مملکت برسین میلیارد میلیارد پول مردم رو میبرن بعد شما میگین صبور باشین شکم گرسنه دین و ایمون نداره همه ما مغازه دارها داریم ورشکست میشیم من زن و بچم گرسنگی بکشن اون یکی بخاطر پول تنش رو بفروشه این یکی بخاطر پول دزدی نکنه اینه وضع مملکت نمیدونی بدون من به حضرت مهدی اعتقاد داشتم ولی الان دیگه نه همش مزخرفه

دیدگاهی بنویسید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*