مبشرات ظهور

گلچینی از بشارت های امید بخش از بزرگان

 

 به حول و قوه الهی، ما دچار انفعال و ضعف نمی شویم و در برابر زیاده خواهی و زورگویی دشمنان می ایستیم، هیجان زده و احساسی تصمیم نمی گیریم و به جای متن، وارد حاشیه ها نمی شویم، اولویت های خود را به توفیق الهی تشخیص خواهیم داد، به مردم و توانایی های آنها بخصوص جوانان اعتماد خواهیم کرد اما به دشمن مطلقاً اعتماد نمی‌کنیم، مردم عزیزمان را از دو دستگی و دو قطبی برحذر می داریم و به نصرت الهی اطمینان داریم و شک نداریم که ملت ایران با این ایمان و انگیزه و با این امید، قطعاً پیروز خواهد شد.

برنامه قطعی دشمن این است که با سوء استفاده از مطالبات مردمی، در کشور آشوب ایجاد کند اما سر آنها قطعاً به سنگ خواهد خورد.

 آینده متعلق به جوانان است و آنان باید با عمل و ابتکار، خود را برای آینده آماده کنند .

از هیمنه جبهه کفر نهراسید و به وعده نصرت الهی ایمان راسخ داشته باشید.

(نائب”عام” امام زمان،حضرت آیت الله خامنه ای حفط الله) ۹۷٫۳٫۱۴

 

حرکت نظام اسلامی و کشور، بدون هیچ تردیدی رو به جلو است،

بارها گفته ام که آینده بهتر از امروز و متعلق به جوانان است .

اما لازمه آن، باقی ماندن در صراط مستقیم و حرکت مستمر و خستگی ناپذیر است.

(نائب”عام” امام زمان،حضرت آیت الله خامنه ای حفط الله) ۹۷٫۳٫۷

 

 بر اساس سنت الهی، در شکست دشمن هیچ تردیدی وجود ندارد.

(نائب”عام” امام زمان،حضرت آیت الله خامنه ای حفط الله) ۹۷٫۳٫۲

 

این انقلاب آیندهاش تضمینشده است، قطعی است، زوالپذیر نیست.

(نائب”عام” امام زمان،حضرت آیت الله خامنه ای حفط الله) ۹۶٫۱۱٫۱۰

 

وعده الهی، نصرت قطعی در مبارزه با رژیم صهیونیستی است.

(نائب”عام” امام زمان،حضرت آیت الله خامنه ای حفط الله) ۹۶/۸/۸

 

من با اطمینان کامل میگویم: این هنوز آغاز کار است، و تحقق کامل وعده‌ی الهی یعنی پیروزی حق بر باطل و بازسازی امت قرآن و تمدن نوین اسلامی در راه است: «وَعَدَ اللَّهُ الَّذِینَ آمَنُوا مِنْکُمْ وَ عَمِلُوا الصَّالِحاتِ لَیَسْتَخْلِفَنَّهُمْ فِی الأَْرْضِ کَمَا اسْتَخْلَفَ الَّذِینَ مِنْ قَبْلِهِمْ وَ لَیُمَکِّنَنَّ لَهُمْ دِینَهُمُ الَّذِی ارْتَضی لَهُمْ وَ لَیُبَدِّلَنَّهُمْ مِنْ بَعْدِ خَوْفِهِمْ أَمْناً یَعْبُدُونَنِی لا یُشْرِکُونَ بِی شَیْئاً وَ مَنْ کَفَرَ بَعْدَ ذلِکَ فَأُولئِکَ هُمُ الْفاسِقُونَ»
نشانه‌ی این وعده‌ی تخلف‌ناپذیر در اولین و مهمترین مرحله، پیروزی انقلاب اسلامی در ایران و بنای بلندآوزه‌ی نظام اسلامی بود که ایران را به پایگاه مستحکمی برای اندیشه‌ی حاکمیت و تمدن اسلامی تبدیل کرد. سر بر آوردن این پدیده‌ی معجز‌آسا، درست در اوج هیاهوی مادیگری و اسلام‌ستیزیِ چپ و راست فکری و سیاسی، و آنگاه مقاومت و استحکام آن در برابر ضربات سیاسی و نظامی و اقتصادی و تبلیغاتی که از همه سو نواخته میشد، در دنیای اسلام امیدی تازه برانگیخت و شوری در دلها پدید آورد. هر چه زمان گذشته، این استحکام ـ به حول و قوه‌ی الهی ـ بیشتر و آن امید ریشه‌دارتر شده است.
(نائب”عام” امام زمان،حضرت آیت الله خامنه ای حفط الله) ۸۷/۹/۱۳

ما به زمان ظهور امام زمان ارواحنافداه، این محبوبحقیقى انسانها نزدیک شده ایم.

 (نائب”عام” امام زمان،حضرت آیت الله خامنه ای حفط الله)

همه بدانند و همه اذعان و باور کنند که حرکت عالم به سمت صلاح و به سمت آفاق روشن است. مستکبران عالم هرچه مى خواهند، بگویند؛ تظاهر به قدرت نمایى بکنند؛ اما لشکر حق و حقیقت و کاروانى که بشریت را به سمت سرمنزل عدل و داد پیش مى برد، روزبه روز در حال افزایش یافتن است. گذشتِ سالها نمى تواند این امید را در دلها از بین ببرد یا کم فروغ کند که در آینده – که امیدواریم آن آینده چندان دور نباشد – همه آحاد بشر طعم عدالت را به معناى واقعى کلمه خواهند چشید. حقّانیت آن دولت الهى و حکومت ربوبى در زمین در این است که همه آحاد بشر سهم خود را از معرفت حقیقت و عمل به حقیقت خواهند گرفت. قدرتمندان و مستکبران و زورگویان و زراندوزان و زورمداران عالم هرچه تلاش کرده اند و بکنند، نخواهند توانست این حرکت و این رفتار طبیعى بشر را به سمت صلاح متوقّف کنند. البته در کار خدا در زمین طفره نیست و کارها بر طبق روال طبیعى انجام مى گیرد؛ اما طبیعت و فطرت عالم این است؛ که به سمت کمال برود و مى رود.

(نائب”عام” امام زمان،حضرت آیت الله خامنه ای حفط الله) ۷۹٫۸٫۲۲

 

وعده دیدار نزدیک است..یاران مژده باد

روز وصلش میرسد.. ایام هجران میرود. امام خمینی (ره)

 

پیروزی ما را خدا تضمین کرده است ما حکومت اسلامی تشکیل می دهیم و پرچم را به صاحب پرچم می سپاریم.

(آیت الله،امام خمینی رحمه الله علیه)

 

در ولادت حضرت رسول (ص)۱۴ کنگره قصر ظلم خراب شد. بنظر شما نمی آید که یعنی در قرن چهاردهم ظهور میشود، محتمل است، نزدیک است و می شود.

(آیت الله،امام خمینی رحمه الله علیه)(صحیفه نور ص ۴۲ جلد ۱۹)

 

این انقلاب امانتی است که باید بدست شما به صاحب اصلی آن سپرده شود. با دست شما بلی با دست شما.

(آیت الله،امام خمینی رحمه الله علیه)

 

از هیاهوی قدرتمندان نهراسید که این قرن بخواست خداوند قادر قرن غلبه مستضعفان بر مستکبران و حق بر باطل است.

(آیت الله،امام خمینی رحمه الله علیه)(صحیفه نور جلد ۱۲ ص ۱۲۵)

 

نهضت اسلامی ایران در اواخر این قرن ، سرنوشت امت اسلام را در قرن آتی دگرگون خواهند نمود.

(آیت الله،امام خمینی رحمه الله علیه)(صحیفه نور جلد ۱۵ ص ۱۷)

 

دست عنایت خدای تبارک و تعالی بر سر این ملت کشیده شده است و ایمان آنها را تقویت نموده است که یکی از علائم ظهور بقیه الله ارواحنا فداه است.

(آیت الله،امام خمینی رحمه الله علیه)(صحیفه نور جلد ۱۶ص ۳۲)

 

 

انقلاب مردم ایران نقطه شروع انقلاب بزرگ جهان اسلام است به پرچمداری حضرت حجت ارواحنا فداه

(آیت الله،امام خمینی رحمه الله علیه)

 

من با اطمینان می گویم اسلام، ابرقدرتها را به خاک مذلت می نشاند، اسلام موانع بزرگ داخل و خارج محدوده خود را یکی پس از دیگری برطرف و سنگرهای کلیدی جهان را فتح خواهد کرد.

(آیت الله،امام خمینی رحمه الله علیه)

 

ما بخواست خدای تعالی بر دشمنان بشریت و اسلام پیروز خواهیم شد و امید است که نصر خدائی و فتح مسلمانان نزدیک باشد.

(آیت الله،امام خمینی رحمه الله علیه) (صحیفه امام جلد ۱۱ ص ۱۱۰)

 

جنگ ما فتح فلسطین را بدنبال خواهد داشت.

(آیت الله،امام خمینی رحمه الله علیه)

 

می توان گفت خورشید درخشان ۲۲ بهمن به نصف النهار آمال و آرمانهای بزرگ اسلامی نزدیک میشود… گوئی وعده خداوند قادر نزدیک است و امید است این بارقه برق آسا که در سراسر جهان پرتو افکنده و نوید فتح مبین می دهد به حکومت مطلقه منجی آخرالزمان و پناه مستضعفان متصل شود.

(آیت الله،امام خمینی رحمه الله علیه)(صحیفه نور جلد ۱۹ ص ۴۷)

 

امید واثق که شرق در بند غرب ( اعراب) از چنگ غرب و شرق توطئه گر نجات پیدا کنند و این قرن، قرن نورانی کشورهای اسلامی می باشد.

(آیت الله،امام خمینی رحمه الله علیه)

 

توجّهتان را به مهدی موعود بیشتر کنید و ما باید در این طور روزها و در این طور ایّام الله توجه کنیم که خودمان را مهیّا کنیم از برای آمدن آن حضرت، من نمی توانم اسم رهبر روی ایشان بگذارم، بزرگتر از این است.

نمی توانم بگویم شخص اوّل است، برای اینکه دوّمی در کار نیست. ایشان را نمی توانیم ما با هیچ تعبیری، تعبیر کنیم. الا همین که مهدی موعود است. آنی است که خدا ذخیره کرده است برای بشر و ما باید خودمان را مهیّا کنیم از برای اینکه اگر چنانچه موفّق شدیم انشاءالله بزیارت ایشان طوری باشد که رو سفید باشیم پیش ایشان.

تمام دستگاه هایی که الان بکار گرفته شده اند در کشورما- و امید است که در سایر کشورها هم توسعه پیدا کند- باید توجّه به این معنا داشته باشند که خودشان را مهیّا کنند برای ملاقات حضرت مهدی سلام الله علیه.

(آیت الله،امام خمینی رحمه الله علیه) (صحیفه نور (صحیفه امام)  جلد ۱۲، ص ۴۸۳ و ۴۸۲)

 

…ادامه دارد …